Lista darczyńców

Szkoły i przedszkola uczestniczące w "Szkole z misją".

Województwo zachodniopomorskie:

  1. Przedszkole nr 1 w Sławnie

Województwo warmińsko-mazurskie:

  1. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu

Województwo kujawsko-pomorskie:

  1. Szkoła Podstawowa w Gębicach

  1. Szkoła Podstawowa w Stawku
  2. Szkoła Podstawowa w Wiercinach
  3. Przedszkole nr 13
  4. SP nr 45 im Pauli Montal Sióstr Pijarek
  5. Zespół Szkół nr 1 im. gen. Jose de San Martin w Sierpcu
  6. Szkoła Podstawowa nr 42
  7. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Majora Henryka Sucharskiego
  8. Publiczna Szkoła Podstawowa
  9. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
  10. Szkoła Podstawowa nr 39 im. Bartosza Głowackiego w Krakowie
  11. Przedszkole Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo
  12. Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Brzechwy w Dopiewie
  13. IX LO im.Józefa Piłsudskiego
  14. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kornowacu
  15. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pysznicy
  16. Zespół Szkół Łączności
  17. Przedszkole Nr 41 Sióstr Augustianek
  18. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie
  19. Szkoła Podstawowa im. bł. Edmunda Bojanowskiego
  20. Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Tychach
  21. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II
  22. Szkoła podstawowa im.por.Stefana Rysmanna w Bronikowie
  23. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie
  24. Zespół Szkół w Maliniu
  25. Zespół Szkół w Ostrorogu
  26. Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela
  27. Przedszkole im. Krasnala Hałabały
  28. Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 9 w Bełchatowie
  29. Szkoła Podstawowa nr 11 im. Wojciecha Bogusławskiego
  30. Szkoła Podstawowa nr 2 im.Stanisława Staszica
  31. Szkoła Podstawowa nr 36 im. H. Sienkiewicza w Krakowie
  32. ZSPiP Filipowice
  33. Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi w Kielcach
  34. Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy
  35. Szkoła Podstawowa im. W. S. Reymonta w Koziebrodach
  36. Szkoła Podstawowa w Szczepidle
  37. Szkoła Podstawowa w Gębicach
  38. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Noskowie
  39. Zespół Szkół im.Janusza Korczaka
  40. szkoła próbna
  41. Szkoła Podstawowa w Makowiskach
  42. Szkoła Podstawowa nr 1 w Bytowie
  43. Samorządowe Przedszkole w Ostrówku
  44. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chełmie Śląskim
  45. Zespół Szkół w Ostrówku
  46. Szkoła Podstawowa nr 2 w Augustowie
  47. Zespół Szkół Samorządowych w Dmosinie
  48. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szybowicach
  49. Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie
  50. Punkt Przedszkolny "Chuchaczek" we Wrocławiu
  51. Słoneczne Przedszkole Językowe w Bytowie
  52. Szkoła Podstawowa w Izbiskach
  53. Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek w Krakowie
  54. Publiczna Szkoła Podstawowa w Borkowie
  55. Gimnazjum w Pliszczynie
  56. Szkoła Podstawowa w Wadowicach Dolnych
  57. Szkoła Podstawowa w Pliszczynie
  58. Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Skrzydła" w Lublinie
  59. Przedszkole Publiczne nr 3 w Łęcznej
  60. Zespół Szkół w Białobrzegach
  61. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach
  62. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 52 w Krakowie
  63. Zespół Placówek Oświatowych w Węglówce
  64. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu
  65. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Malborku
  66. Szkoła Podstawowa w Buku
  67. Przedszkole nr 1 w Sławnie
  68. Zespół Szkół Technicznych w Mielcu
  69. Szkoła Podstawowa nr 23 Bielsko - Biała
  70. Gimnazjum w Buku
  71. Zespół Szkół w Korczynie
  72. Samorządowa Szkoła Podstawowa w Górze
  73. Zespół Placówek Oświatowych w Rabie Niżnej
  74. Samorządowe Przedszkole w Pokrzywnicy
  75. Zespół Szkół Publicznych w Bodzechowie
  76. Szkoła Podstawowa w Chmielniku
  77. Szkoła Podstawowa w Krzu
  78. Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej
  79. Przedszkole, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Sióstr Augustianek w Krakowie
  80. Zespół Szkół nr 1 im.H.Sienkiewicza w Łukowie
  81. Szkoła Podstawowa w Dusznikach
  82. Przedszkole nr 127 w Poznaniu
  83. I Liceum Ogólnokształcące w Koninie
  84. Przedszkole "Małe Talenty" w Luboniu
  85. Przedszkole Sióstr Rodziny Maryi w Ostrowcu Świętokrzyskim  
  86. Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich z Chorzowa
  87. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im.E.Abramowskiego w Katowicach
  88. Zespół Szkół w Łaziskach Górnych
  89. Szkoła Podstawowa nr 6 w Czarkowie
  90. Gimnazjum nr 2 w Bytowie
  91. Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla Chłopców "Fregata"
  92. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sokolnikach
  93. Zespół Szkół i Przedszkole w Pustkowie Osiedlu
  94. Szkoła Podstawowa nr 1 w Warszawie
  95. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
  96. Gimnazjum w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Łomnicy – Zdroju
  97. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bachowicach
  98. Szkoła Podstawowa Sióstr Pijarek w Krakowie
  99. Zespół Szkół nr 1 w Limanowej
  100. Katolickie Gimnazjum Ruchu Światło-Życie w Krakowie
  101. Szkoła Podstawowa w Maniowie
  102. Szkoła Podstawowa w Łukowicy
  103. Zespół Szkół Publicznych w Łęknicy
  104. Przedszkole Niepubliczne im. Przyjaciół Kubusia Puchatka w Białej Podlaskiej
  105. Szkoła Podstawowa nr 83 we Wrocławiu