Lista darczyńców

Szkoły i przedszkola uczestniczące w "Szkole z misją".

Województwo zachodniopomorskie:

  1. Przedszkole nr 1 w Sławnie

Województwo warmińsko-mazurskie:

  1. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu

Województwo kujawsko-pomorskie:

  1. szkoła podstawowa w Gębicach

  1. Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Brzechwy w Dopiewie
  2. IX LO im.Józefa Piłsudskiego
  3. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kornowacu
  4. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pysznicy
  5. Zespół Szkół Łączności
  6. Przedszkole Nr 41 Sióstr Augustianek
  7. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie
  8. Szkoła Podstawowa im. bł. Edmunda Bojanowskiego
  9. Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Tychach
  10. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II
  11. Szkoła podstawowa im.por.Stefana Rysmanna w Bronikowie
  12. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie
  13. Zespół Szkół w Maliniu
  14. Zespół Szkół w Ostrorogu
  15. Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela
  16. Przedszkole im. Krasnala Hałabały
  17. Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 9 w Bełchatowie
  18. Szkoła Podstawowa nr 11 im. Wojciecha Bogusławskiego
  19. Szkoła Podstawowa nr 2 im.Stanisława Staszica
  20. Szkoła Podstawowa nr 36 im. H. Sienkiewicza w Krakowie
  21. ZSPiP Filipowice
  22. Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi w Kielcach
  23. Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy
  24. Szkoła Podstawowa im. W. S. Reymonta w Koziebrodach
  25. Szkoła Podstawowa w Szczepidle
  26. szkoła podstawowa w Gębicach
  27. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Noskowie
  28. Zespół Szkół im.Janusza Korczaka
  29. szkoła próbna
  30. Szkoła Podstawowa w Makowiskach
  31. Szkoła Podstawowa nr 1 w Bytowie
  32. Samorządowe Przedszkole w Ostrówku
  33. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chełmie Śląskim
  34. Zespół Szkół w Ostrówku
  35. Szkoła Podstawowa nr 2 w Augustowie
  36. Zespół Szkół Samorządowych w Dmosinie
  37. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szybowicach
  38. Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie
  39. Punkt Przedszkolny "Chuchaczek" we Wrocławiu
  40. Słoneczne Przedszkole Językowe w Bytowie
  41. Szkoła Podstawowa w Izbiskach
  42. Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek w Krakowie
  43. Publiczna Szkoła Podstawowa w Borkowie
  44. Gimnazjum w Pliszczynie
  45. Szkoła Podstawowa w Wadowicach Dolnych
  46. Szkoła Podstawowa w Pliszczynie
  47. Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Skrzydła" w Lublinie
  48. Przedszkole Publiczne nr 3 w Łęcznej
  49. Zespół Szkół w Białobrzegach
  50. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach
  51. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 52 w Krakowie
  52. Zespół Placówek Oświatowych w Węglówce
  53. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu
  54. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Malborku
  55. Szkoła Podstawowa w Buku
  56. Przedszkole nr 1 w Sławnie
  57. Zespół Szkół Technicznych w Mielcu
  58. Szkoła Podstawowa nr 23 Bielsko - Biała
  59. Gimnazjum w Buku
  60. Zespół Szkół w Korczynie
  61. Samorządowa Szkoła Podstawowa w Górze
  62. Zespół Placówek Oświatowych w Rabie Niżnej
  63. Samorządowe Przedszkole w Pokrzywnicy
  64. Zespół Szkół Publicznych w Bodzechowie
  65. Szkoła Podstawowa w Chmielniku
  66. Szkoła Podstawowa w Krzu
  67. Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej
  68. Przedszkole, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Sióstr Augustianek w Krakowie
  69. Zespół Szkół nr 1 im.H.Sienkiewicza w Łukowie
  70. Szkoła Podstawowa w Dusznikach
  71. Przedszkole nr 127 w Poznaniu
  72. I Liceum Ogólnokształcące w Koninie
  73. Przedszkole "Małe Talenty" w Luboniu
  74. Przedszkole Sióstr Rodziny Maryi w Ostrowcu Świętokrzyskim  
  75. Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich z Chorzowa
  76. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im.E.Abramowskiego w Katowicach
  77. Zespół Szkół w Łaziskach Górnych
  78. Szkoła Podstawowa nr 6 w Czarkowie
  79. Gimnazjum nr 2 w Bytowie
  80. Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla Chłopców "Fregata"
  81. Zespół Szkół i Przedszkole w Pustkowie Osiedlu
  82. Szkoła Podstawowa nr 1 w Warszawie
  83. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
  84. Gimnazjum w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Łomnicy – Zdroju
  85. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bachowicach
  86. Szkoła Podstawowa Sióstr Pijarek w Krakowie
  87. Zespół Szkół nr 1 w Limanowej
  88. Katolickie Gimnazjum Ruchu Światło-Życie w Krakowie
  89. Szkoła Podstawowa w Maniowie
  90. Szkoła Podstawowa w Łukowicy
  91. Zespół Szkół Publicznych w Łęknicy
  92. Przedszkole Niepubliczne im. Przyjaciół Kubusia Puchatka w Białej Podlaskiej
  93. Szkoła Podstawowa nr 83 we Wrocławiu