Ranking

pełny ranking
ostatni kwartał
ostatni miesiąc
1
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie 19440pkt
2
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 9 w Bełchatowie 17310pkt
3
Szkoła Podstawowa w Pliszczynie 14375pkt
4
Przedszkole Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo 12710pkt
5
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pysznicy 8400pkt
6
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II 7104pkt
7
Zespół Szkół w Ostrówku 6720pkt
8
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach 5900pkt
9
Gimnazjum nr 2 w Bytowie 5000pkt
10
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Skrzydła" w Lublinie 4720pkt
11
Szkoła Podstawowa w Buku 4355pkt
12
Przedszkole "Małe Talenty" w Luboniu 4000pkt
13
Szkoła Podstawowa nr 23 Bielsko - Biała 4000pkt
14
Słoneczne Przedszkole Językowe w Bytowie 4000pkt
15
Szkoła Podstawowa nr 1 w Warszawie 3850pkt
16
Przedszkole Nr 41 Sióstr Augustianek 3850pkt
17
Szkoła Podstawowa nr 42 3348pkt
18
Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej 3160pkt
19
Zespół Szkół Łączności 2940pkt
20
Przedszkole im. Krasnala Hałabały 2651pkt
21
Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie 2650pkt
22
Zespół Szkół w Łaziskach Górnych 2600pkt
23
Szkoła Podstawowa nr 83 we Wrocławiu 2600pkt
24
Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek w Krakowie 2590pkt
25
Zespół Szkół w Maliniu 2490pkt
26
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 52 w Krakowie 2370pkt
27
Szkoła Podstawowa w Dusznikach 2310pkt
28
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kornowacu 2290pkt
29
Publiczna Szkoła Podstawowa w Borkowie 2230pkt
30
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu 2000pkt
31
Szkoła Podstawowa nr 2 im.Stanisława Staszica 2000pkt
32
I Liceum Ogólnokształcące w Koninie 2000pkt
33
Zespół Szkół nr 1 w Limanowej 2000pkt
34
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chełmie Śląskim 2000pkt
35
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bachowicach 2000pkt
36
Zespół Szkół w Białobrzegach 2000pkt
37
Przedszkole, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Sióstr Augustianek w Krakowie 2000pkt
38
Szkoła Podstawowa w Makowiskach 2000pkt
39
Szkoła Podstawowa w Wadowicach Dolnych 2000pkt
40
Zespół Szkół Publicznych w Bodzechowie 2000pkt
41
Zespół Szkół im.Janusza Korczaka 2000pkt
42
Szkoła Podstawowa w Izbiskach 2000pkt
43
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Górze 2000pkt
44
Szkoła Podstawowa w Szczepidle 2000pkt
45
Piotr Chmielecki 2000pkt
46
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szybowicach 2000pkt
47
Zespół Szkół Technicznych w Mielcu 2000pkt
48
Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy 2000pkt
49
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im.E.Abramowskiego w Katowicach 2000pkt
50
Zespół Szkół Publicznych w Łęknicy 2000pkt
51
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Malborku 2000pkt
52
Szkoła Podstawowa nr 36 im. H. Sienkiewicza w Krakowie 2000pkt
53
Katolickie Gimnazjum Ruchu Światło-Życie w Krakowie 2000pkt
54
Szkoła Podstawowa Sióstr Pijarek w Krakowie 2000pkt
55
Kinga Rybarczyk 2000pkt
56
Szkoła Podstawowa nr 1 w Bytowie 2000pkt
57
Zespół Szkół w Ostrorogu 2000pkt
58
Szkoła Podstawowa w Chmielniku 2000pkt
59
szkoła próbna 2000pkt
60
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej 2000pkt
61
Zespół Placówek Oświatowych w Rabie Niżnej 2000pkt
62
Szkoła Podstawowa w Gębicach 2000pkt
63
Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla Chłopców "Fregata" 2000pkt
64
Idel Idel 2000pkt
65
Gimnazjum w Buku 2000pkt
66
Szkoła Podstawowa im. W. S. Reymonta w Koziebrodach 2000pkt
67
Przedszkole Niepubliczne im. Przyjaciół Kubusia Puchatka w Białej Podlaskiej 2000pkt
68
ZSPiP Filipowice 2000pkt
69
Przedszkole Sióstr Rodziny Maryi w Ostrowcu Świętokrzyskim   2000pkt
70
Szkoła Podstawowa w Maniowie 2000pkt
71
Szkoła Podstawowa nr 2 w Augustowie 2000pkt
72
Zespół Placówek Oświatowych w Węglówce 2000pkt
73
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Wojciecha Bogusławskiego 2000pkt
74
Przedszkole nr 127 w Poznaniu 2000pkt
75
Samorządowe Przedszkole w Ostrówku 2000pkt
76
Przedszkole Publiczne nr 3 w Łęcznej 2000pkt
77
Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela 2000pkt
78
Szkoła Podstawowa w Krzu 2000pkt
79
Piotr Jopek 2000pkt
80
Gimnazjum w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Łomnicy – Zdroju 2000pkt
81
Gimnazjum w Pliszczynie 2000pkt
82
Samorządowe Przedszkole w Pokrzywnicy 2000pkt
83
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Noskowie 2000pkt
84
Zespół Szkół i Przedszkole w Pustkowie Osiedlu 2000pkt
85
Punkt Przedszkolny "Chuchaczek" we Wrocławiu 2000pkt
86
Zespół Szkół w Korczynie 2000pkt
87
Karolina Mankiewicz 2000pkt
88
Szkoła Podstawowa nr 6 w Czarkowie 2000pkt
89
Przedszkole nr 1 w Sławnie 2000pkt
90
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi w Kielcach 2000pkt
91
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich z Chorzowa 2000pkt
92
Szkoła Podstawowa w Łukowicy 2000pkt
93
Zespół Szkół Samorządowych w Dmosinie 2000pkt
94
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łące 1390pkt
95
Szkoła Podstawowa w Robuniu 1200pkt
96
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Majora Henryka Sucharskiego 1200pkt
97
Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu 980pkt
98
Gimnazjum nr 5 w Studzionce 810pkt
99
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Brzechwy w Dopiewie 720pkt
100
Zespół Szkół nr 1 im.H.Sienkiewicza w Łukowie 275pkt